Zájezdová činnost sboru

V SOUČASNOSTI NENÍ TATO STRÁNKA AKTUALIZOVÁNA !


Kromě četných koncertů v České republice děti zpívaly již ve dvanácti evropských zemích, v létech 1994 a 1997 byly na velkých koncertních zájezdech v Kanadě.

Velkého úspěchu dosáhl sbor také roku 1998 v Dánsku, kde provedl koncert mj. v katedrále v Kodani. Téhož roku koncertoval také v Polsku, Litvě, Lotyšsku a Rusku.

V roce 2000 zpíval mj. v Basileji, Luzernu v klášteře Engelberg a v dalších zahraničních městech.

V prosinci 2002 uskutečnil koncertní sbor už šesté čtrnáctidenní koncertní turné po Španělsku a Portugalsku. Potěšující je, že byl jeho vlastní celovečerní koncert už podruhé zařazen do abonentního cyklu v prestižním Barcelonském Pallau de la Musica.

V létě 2003 absolvoval prestižní vystoupení na oslavách milénia města Höchstadt (SRN). Kromě toho zpíval na Mezinárodním festivalu pěveckých sborů ve Vranově nad Toplou (Slovensko), a uskutečnil koncertní zájezd do Gothy (SRN).

Na přelomu listopadu a prosince 2003 koncertoval v Řecku a na Kefalonii, vystoupil také v Itálii v Lorettu.

Zúčastnil se mnoha renomovaných soutěží, jako např. Evropského festivalu v belgickém Neerpeltu (1. cena "Cum laude"), mezinárodních soutěží v Celji (Slovinsko) (1. cena a Cena diváků), v Cantonigros (Španělsko) (1. cena), v Llangollenu (Wales) (2. cena), a dalších.