Závěrečný koncert DPS Radost Praha

Načítám Akce

« Všechny Akce

Závěrečný koncert DPS Radost Praha

13. června v 19:00 - 20:30

Bob6138 1 1

Srdečně Vás zveme na Závěrečný koncert DPS Radost Praha, jeho přípravných oddělení Koťat a Písničky a uskupení bývalých členů Trvalek.

Vstupenky je možné získat několika způsoby:

1) Prodej lístků za hotové ve sborové kanceláři v úterý a ve čtvrtek (16-17, 18.30-19.30) – tuto možnost preferujeme a pokud už víte, kolik lístků budete chtít, pak prosím, abyste příslušný obnos donesli zítra do sborové kanceláře v přízemí, budeme Vám zde k dispozici. Lístky vám vytiskneme a označíme razítkem ZAPLACENO, při vstupu do kostela je pouze ukážete službě a budete vpuštěni.
2) Rezervace lístků přes Reenio.cz, platba za ně před koncertem na místě
Lístky bude možné rezervovat měsíc dopředu pod tímto odkazem:
Lístek vám přijde do mailu, vezmete ho s sebou na koncert buď vytištěný, nebo v digitální podobě (lístek je nutné mít s sebou, je na něm místo, na němž sedíte). Na místě nám po ukázání lístku zaplatíte. V tomto případě vás prosíme, abyste dorazili do kostela nejpozději 20 minut před začátkem koncertu.
3) Nákup lístku až na místě
Neprodané vstupenky budeme mít k dispozici k nákupu za hotové i před koncertem, kde si je rovněž můžete zakoupit. Prosím však o brzký příchod, nejpozději 20 min. před začátkem koncertu.
Těšíme se na viděnou!

Podrobnosti

Datum:
13. června
Čas:
19:00 - 20:30
Rubriky Akce:
, , ,

Místo konání

Kostel sv. Šimona a Judy
Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní 110 00 Praha 1 – Staré Město
Praha, 11000
+ Google Mapa